Cosplayerzy:

Kuroi Ran

Cześć, nazywam się Wiktoria „Kuroi Ran” Latusek. Od dwóch lat zajmuję się cosplayem. Swoją przygodę tak naprawdę zawdzięczam swoim przyjaciołom, bo to oni namówili mnie na ubranie stroju Liliany Vess z gry karcianej Magic the Gathering. Miesiąc po tym poczułam, że chce zajmować się właśnie tym: szyciem. Ci co mnie znają wiedzą, natomiast ci którzy widzą mnie po raz pierwszy powiem, że zaczęłam od stoju Ashy z gry Overwatch, który robiłam ponad rok i zabrałam go na PGA 2019r. Kiedy go skończyłam, stwierdziłam że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Po pierwszej mojej wygranej na Yukiconie, poczułam się na sile do tego, że chcę to robić i kto wie pojawić się na światowej scenie. Rozwijanie się w tej dziedzinie bardzo wiele dla mnie znaczy.

Ulubione Anime: Fairy Tail

Ulubiona Manga: Brak

Ulubiona gra: League of Legends

Pikacz Cosplay

Hej, z tej strony Pikacz! Cosplayem zajmuje się już od czterech lat, ale dopiero od roku moja kariera zaczęła się dla mnie na poważnie.Na swoim koncie ma wiele eventów od tych najmniejszych jak Watcon, czy największych jak Pyrkon! Do niektórych za bardzo się przywiązałam! Swoje stroje staram się wykonywać sama, przez co uczę się wielu nowych rzeczy i tym samym szlifuję je. Swoimi strojami, perukami i ciągłymi eksperymentami w makijażu zajmuję się sama, chociaż i kupniaki goszczą w mojej cosplayowej garderobie. Przez kilka lat uzbierałam grono wspaniałych przyjaciół, którzy również pomagają, jeśli jakiś strój sprawia mi problem i wiem, że zawsze mogę na nich liczyć!

Ulubione Anime: Fairy Tail

Ulubiona Manga: Naruto i Kuroshitsuji

Ulubiona gra: World of Warcraft

Faustyn Cosplay

Cześć Wam! Jestem Faustyn. Cosplayem interesuję się od 3 lat, jednakże dopiero od roku działam z nim prężniej. Posiadam głównie kupne cosplaye, lecz ostatnio coraz częściej próbuję swoich sił w szyciu! Staram się być coraz lepsza. Całe szczęście posiadam obok siebie grono wspaniałych osób, które ciągle mnie w tym wpierają.Jednym z moich ulubionych anime, a zarazem mang jest zdecydowanie Bungou Stray Dogs. Siedzę w tym fandomie niemalże od początku tej wspaniałej serii. Gównie na niej bazuję swoją cosplayerską kolekcję. Mieszkam w małej przygranicznej miejscowości zwanej Gubinem. Odkąd interesuję się wszelako pojętą fantastyką, staram się ją szerzyć w swoim rejonie. 

Ulubione Anime: Bungou Stray 

Ulubiona Manga: Bungou Stray 

Ulubiona gra: Aion

YoroiCraft Cosplay

Starosta z” Yoroicraft Cosplay “

Siema jestem Starosta , jeden z duo “Yoroicraft Cosplay” i jestem cosplayerem od 2 lat, choć nie mogę się poszczyć wspaniałymi dziełami ani wybitnymi strojami, staram się wraz z kuzynem przynosić radość  i uśmiech na występach . specjalizuje się w zbrojach i zamierzam robić ich tyle aż dojdę do stanu który będzie satysfakcjonujący. 

Ulubione anime : Goblin slayer

Ulubiona manga : Overlord

Ulubiona gra: Halo, Gothic , Heroes III

 

Bizon z” Yoroicraft Cosplay “

Siema jestem Szymon Bizon Żemło i jestem z “Yoroicraft cosplay” jestem początkującym cosplayerem ,moją przygodę z cosplayem zacząłem od własnej zbroi z mojej ulubionej gry na której się wychowałem “Halo”. Jako że nie jestem wybitnym artystą cosplay robiłem ze swoim kuzynem Wojciechem z którym działamy zazwyczaj w duo.

Ulubione anime : JoJo’s Bizarre Adventure

Ulubiona manga : brak

Ulubiona gra: Halo

Quell Crafts

Moje zainteresowanie cosplayem zrodziło się w 2013 roku kiedy jeszcze jako pasjonat modelarstwa stworzyłem swój pierwszy hełm z kartonu i kawałka prześcieradła. Choć nie był zachwycający jednak spowodowało to że zacząłem się interesować tworzeniem następnych bardziej zawansowanych replik. Dwa lata później podczas swojego debiutu na Maskaradzie 2015 r. zająłem pierwsze miejsce w kategorii najlepszy cosplay a w 2019tym reprezentowałem Polskę na European Cosplay Gathering. Specjalizuje się w tworzeniu broni i zbroi ciężkich oraz lekkich, a także akcesoriów skórzanych i odlewanych z metalu. Materiały stosowane w jego pracach to przeważnie żywica syntetyczna, pianka EVA, PVC, tkaniny, skóra, a także metale kolorowe oraz druk 3D.


Ulubione Anime:  Brak

Ulubiona Manga: Tenjou Tenge, Naruto

Ulubiona gra: Gothic, The Elder Scrolls, Dark Souls

Fotografowie:

Ambroży Kristos Kleks

Anime oglądam od 9 roku życia, a fotografią zajmuje się od kilku lat, najbardziej lubię fotografować cosplay, ze względu na jego nieskończone możliwości przedstawiania dowolnego świata. Jestem również organizatorem PixelManii jednego z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń dotyczących fotografii cosplayowej na świecie.

Ulubione Anime: Shigatsu wa Kimi no Uso

Ulubiona Manga: Nana to Kaoru

Ulubiona gra: Age of Empires 2

Aparat: Canon 5dmk2

Anubikron -Photography

Jestem angażującym się fotografem hobbistą , rozwijającym pasje , oficjalnie zajmuje się już ponad 1 rok i wciąż nie mam dość 🙂 . Często podróżuje na rożnych konwentach oraz robię sesje też po za konwentem, najbardziej lubię sesje z tematyki fantastki lub gier ale inne tematyki nie pogardzę. Na chwile obecną używam aparata Nikon D5300 a obiektywy to rożnie nikkor lub sigma.

Ulubione Anime: JoJo’s Bizarre Adventure

Ulubiona Manga: Brak

Ulubiona gra: Dark Souls, Overwatch , Monster Hunter

Aparat:Nikon D5300 

To możesz być ty!

Szukamy Fotografów którzy chcieliby nawiązać współprace  naszym stowarzyszeniem. Jeśli jesteś zainteresowany wejdź w zakładkę kontakt i napisz do nas 🙂

Wydarzenia związane z cosplay:

PixelMania

Tu może być twoje wydarzenie

Miejsce: 

Strona :

FP::

Tu może być twoje wydarzenie

Miejsce: 

Strona :

FP: