Cosplayerzy:

Kuroi Ran

Cześć, nazywam się Wiktoria „Kuroi Ran” Latusek. Od dwóch lat zajmuję się cosplayem. Swoją przygodę tak naprawdę zawdzięczam swoim przyjaciołom, bo to oni namówili mnie na ubranie stroju Liliany Vess z gry karcianej Magic the Gathering. Miesiąc po tym poczułam, że chce zajmować się właśnie tym: szyciem. Ci co mnie znają wiedzą, natomiast ci którzy widzą mnie po raz pierwszy powiem, że zaczęłam od stoju Ashy z gry Overwatch, który robiłam ponad rok i zabrałam go na PGA 2019r. Kiedy go skończyłam, stwierdziłam że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Po pierwszej mojej wygranej na Yukiconie, poczułam się na sile do tego, że chcę to robić i kto wie pojawić się na światowej scenie. Rozwijanie się w tej dziedzinie bardzo wiele dla mnie znaczy.

Ulubione Anime: Fairy Tail

Ulubiona Manga: Brak

Ulubiona gra: League of Legends

Pikacz Cosplay

Hej, z tej strony Pikacz! Cosplayem zajmuje się już od czterech lat, ale dopiero od roku moja kariera zaczęła się dla mnie na poważnie.Na swoim koncie ma wiele eventów od tych najmniejszych jak Watcon, czy największych jak Pyrkon! Do niektórych za bardzo się przywiązałam! Swoje stroje staram się wykonywać sama, przez co uczę się wielu nowych rzeczy i tym samym szlifuję je. Swoimi strojami, perukami i ciągłymi eksperymentami w makijażu zajmuję się sama, chociaż i kupniaki goszczą w mojej cosplayowej garderobie. Przez kilka lat uzbierałam grono wspaniałych przyjaciół, którzy również pomagają, jeśli jakiś strój sprawia mi problem i wiem, że zawsze mogę na nich liczyć!

Ulubione Anime: Fairy Tail

Ulubiona Manga: Naruto i Kuroshitsuji

Ulubiona gra: World of Warcraft

Faustyn Cosplay

Cześć Wam! Jestem Faustyn. Cosplayem interesuję się od 3 lat, jednakże dopiero od roku działam z nim prężniej. Posiadam głównie kupne cosplaye, lecz ostatnio coraz częściej próbuję swoich sił w szyciu! Staram się być coraz lepsza. Całe szczęście posiadam obok siebie grono wspaniałych osób, które ciągle mnie w tym wpierają.Jednym z moich ulubionych anime, a zarazem mang jest zdecydowanie Bungou Stray Dogs. Siedzę w tym fandomie niemalże od początku tej wspaniałej serii. Gównie na niej bazuję swoją cosplayerską kolekcję. Mieszkam w małej przygranicznej miejscowości zwanej Gubinem. Odkąd interesuję się wszelako pojętą fantastyką, staram się ją szerzyć w swoim rejonie. 

Ulubione Anime: Bungou Stray 

Ulubiona Manga: Bungou Stray 

Ulubiona gra: Aion

Fotografowie:

Ambroży Kristos Kleks

Anime oglądam od 9 roku życia, a fotografią zajmuje się od kilku lat, najbardziej lubię fotografować cosplay, ze względu na jego nieskończone możliwości przedstawiania dowolnego świata. Jestem również organizatorem PixelManii jednego z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń dotyczących fotografii cosplayowej na świecie.

Ulubione Anime: Shigatsu wa Kimi no Uso

Ulubiona Manga: Nana to Kaoru

Ulubiona gra: Age of Empires 2

Aparat: Canon 5dmk2

To możesz być ty!

Szukamy Fotografów którzy chcieliby nawiązać współprace  naszym stowarzyszeniem. Jeśli jesteś zainteresowany wejdź w zakładkę kontakt i napisz do nas 🙂

To możesz być ty!

Szukamy Fotografów którzy chcieliby nawiązać współprace  naszym stowarzyszeniem. Jeśli jesteś zainteresowany wejdź w zakładkę kontakt i napisz do nas 🙂

Wydarzenia związane z cosplay:

PixelMania

Tu może być twoje wydarzenie

Miejsce: 

Strona :

FP::

Tu może być twoje wydarzenie

Miejsce: 

Strona :

FP: